Příprava nemovitosti na prodej

Jak to funguje?

Samotná příprava a naladění nemovitosti na prodej, je obvykle rozvrhnuta do 2-3 schůzek. Na té první zjišťujeme základní informace a představy, prohlédneme nemovitost, nafotíme místnosti a také se dohodneme na dalších krocích a na možnostech úprav, případně investic. 


Každá místnost, či ohraničený prostor, by měl působit designově čistě, účelně, ale především příjemně. Je to hra s prostorem a světlem, ale také s barvami a doplňky, viz.článek o homestagingu. 


Již při druhé schůzce vám navrhneme postup, změny v uspořádání bytového vybavení a doladění jednotlivých pokojů a samozřejmě vysvětlíme i důvody k těmto změnám. Doporučíme odstranění „nežádoucích” elementů a naopak doplnění o designové drobnosti. Obrázky, květiny, atd. podtrhují v dané místnosti příjemný pocit, cítěný očima potencionálního zájemce. Pro nafocení i celou realizaci prodeje, můžeme zmíněné doplňky a drobnosti, ale i části nábytku, nabídnout k zapůjčení z našeho depozitáře. 


Sami jsme často překvapeni, jak může zdánlivá maličkost být tou jedinou, která rozhoduje o koupi. Může to být fotka domu, netradičně zabrána z velké dálky, útulný pokoj v podvečerním světle, předsíň, ze které sálá teplo domova, nafocená zvenčí, či drobný detail v koupelně..

Příprava nemovitosti na prodej