Co je u nás nového - Personální inzerce - hledáme

[Středa, 29.duben 2015 11:32]

Pro obnovení a znovuvytvoření týmu Glanc REAL / PRODATUM hledáme realitní poradce. Osloví vás následující řádky, které právě běží v inzerci?

 

REALITNÍ PORADCE - MAKLÉŘ

Společnost Glanc REAL, která spadá pod realitní komoru ČR, je agentura zakládající si na patnáctileté tradici a přátelském přístupu v týmu i směrem ke klientům. Naším krédem je kvalita služeb a spokojený klient. A přímé spojení s Home-Stagingovou agenturou zajišťující marketing zakázek a profesionální fotografie služby doplňuje. Pro rozšíření týmu hledáme nové kolegy, kteří se nebojí výzev, mají obchodního ducha a chuť vyzkoušet specifickou oblas nemovitostí. Rádi si popovídáme i se zkušenými kolegy, kteří by rádi ve své činnosti pokračovali pod výhodnějšími i přátelštějšími křídly.

Požadujeme: 

-kultivované a přátelské vystupování

-přirozený projev

-obchodní zkušenosti či talent

-schopnost samostatné práce

-praxe v realitách výhodou - nikoli podmínkou

-trvalejší spolupráci na ŽL

Nabízíme:

-žádné poplatky

-odborné i obchodní zaškolení

-možnost nadprůměrného ohodnocení - provizní systém od 50%

-spoluvytváření strategie

-moderní kancelářské prostory v Brně (k dispozici vlastní pracovní místo i PC)

-realitní vyhledávací SW

-k dispozici koleha pro marketing zakázek a profesionální fotograf

 

REALITNÍ ČINNOST TROCHU JINAK

Líbilo by se Ti pracovat v realitní oblasti, ale přemíra nabídek a slibů už Tě děsí? Anebo jsi z branže a rád by jsi změnu? Třeba jen kvůli přátelštějšímu prostředí a lepším podmínkám? Chceš mít k ruce markeťáka zakázek i profesionálního fotografa?

Jsme Glanc REAL, společnost pod křídly Realitní komory ČR. Zakládáme si na patnáctileté zkušenosti i na přátelském přístupu mezi sebou i směrem ke klientům. Naším krédem je úsměv na všech stranách u podpisu kupní smlouvy a přímé spojení s Home-Stagingovou agenturou kvalitu služeb zdatně doplňuje. Hledáme nové kolegy do moderní kanceláře v Brně.

Máš elán? Obchodního ducha? Chuť pomáhat? A třeba i zkušenosti z realitky? Ale především přirozený projev, empatii a kultivované vystupování? Líbila by se Ti samostatná práce na ŽL, obchodní i odborné zaškolení, nulové poplatky a provizní systém začínající na padesátce? Vlastní stůl, PC a realitní vyhledávač v moderní kanceláři? A stejně tak spoluvytváření strategie a trvalé začlenění v týmu:

Tak se ozvi!