Realitní poradenství

Pokud se rozhodnete, mimo přípravy nemovitosti na prodej, využít našich dalších služeb, jsme připraveni i v oblasti realitního trhu poskytnout kompletní servis. Na počátku jsou samozřejmě nezkreslující a kvalitní fotografie, podtrhující klady daných místností, či exterieru. 

Po dlouhých letech v České republice nabral realitní trh opačné obrátky, nabízených nemovitostí je přebytek a i přes mírný pokles cen, se tato oblast velmi zpomalila. A drtivá většina potencionálních zájemců, si v prvním kole vybírá z nabídek na webových stránkách a to ať už cíleně, či jen pro obecný přehled o nabídce. . Proto je právě dnes, velmi důležité, kam a kdy se nabídka „pověsí”, jaká je reálná prodejní cena, kolik fotografií nabídka obsahuje a která z nich je úvodní. A v neposlední řadě také citlivý, avšak pravdivý popis nemovitosti, cíleně směřující k určité skupině potencionálních kupujících, anebo naopak, deklarovat nemovitost jako vhodnou pro široký okruh zájemců.

Nejsme klasická realitní agentura, pokud by jste chtěli směřovat prodej tímto směrem, rádi vám doporučíme tu, která má v dané oblasti zkušenosti, či přímo sjednáme schůzku s jejich vybraným zástupcem. Pokud se však rozhodnete pro nás, jsme připraveni, možná méně tradičním, za to však efektivnějším způsobem, dovézt obchod ke spokojenému podpisu obou stran na kupní smlouvě.

Vše zmíněné je otázkou společné dohody a rozhodnutí. Cena, typ nabídky i organizace návštěv a prohlídek.

O právní stránku, se postará renomovaná advokátní kancelář „neskrytá v pozadí” a na případné hypoteční poptávky, či potřeby kupujícího, jsou připraveni reagovat námi vybraní odborníci pružně reagující na změny finančního trhu.

Účelem námi nabízeného poradenství je nejen nemovitost nabídnout, ale také prodat. A přestože je každý z námi realizovaných obchodů individuální, je s jediným cílem, ušetřit čas, i finance.

 

Realitní poradenstvíCo tedy nabízíme?

- poradenství, asistenci i realizaci

- profesionální fotografii, přípravu nemovitosti, realitního průvodce

- veškeré služby "na klíč" nebo jednotlivě

- ceny smluvní, ale částkou i termínem realizace prodeje nemovitosti, vždy investicí návratnou